פיינאפל גירל > סיפורי סקס > פטישי מין – מה הם ואיך יש לאנשים אותם?

פטישי מין – מה הם ואיך יש לאנשים אותם?

המונח "פטיש" יכול לעתים קרובות להעלות בראש שלנו דימויים של משהו מוזר, יוצא דופן, ואפילו מטריד. במציאות, לעומת זאת, פטישים מיניים הם הרבה יותר נורמליים ממה שאתה עשוי לחשוב. פטיש מוגדר כהתלהבות מינית נדירה – כלומר לרובנו יש לפחות אחת.

פטיש הוא סוג של התנהגות מינית הכוללת משיכה של אדם או רגשות חזקים המכוונים כלפי אובייקט מסוים, חלק גוף או פעילות מסוימת כדי להשיג הנאה מינית. התנהגות זו עשויה להיתפס כבלתי מזיקה, שכן היא בדרך כלל אינה כרוכה במעורבות או מגע פיזי מאדם אחר. פטיש של אדם עשוי להיות קשור לכל פעילות, חפץ או חלק גוף.

פטישים נפוצים יכולים לכלול כל דבר, החל מפטישים ברגל, דרך מכות ועד משחקי תפקידים. אנשים מסוימים עשויים אפילו להיות מגורה על ידי סוג מסוים של בגדים, כמו עור, לטקס, או הלבשה תחתונה. חשוב לציין כי פטיש אינו מרמז בהכרח על מצב רגשי או פסיכולוגי כלשהו. אמנם יכול להיות קשר רגשי חזק בין אדם לבין הפטיש שלהם, זה לא תמיד המקרה.

לרוב האנשים יש כמה פטישים שונים, וחלקם יכולים להפתיע אפילו את האדם שחווה אותם. זה לא אומר שיש להם מערכת יחסים לא בריאה או "פריקית" עם סקס, זה רק אומר שהם נהנים מדברים מסוימים יותר מאחרים. חשוב לזכור שכל סוג של אקט מיני – בין אם מדובר בגוף שלכם, בגוף של אדם אחר או אפילו בחפץ – הוא משהו שצריך להיכנס אליו מתוך תחושת אמון, כבוד והסכמה בין שני הצדדים המעורבים.
www.sexualidad10.com

הדבר החשוב ביותר לזכור כשמדובר פטישים הוא שהם נורמליים לחלוטין. זה נורמלי לחלוטין להרגיש משיכה לחפצים, פעילויות או חלקי גוף מסוימים, ולא להרגיש מגורה על ידי שום דבר אחר. בנוסף, העובדה שפטישים הם כל כך מגוונים פירושה שכולם עשויים למצוא מישהו עם פטיש דומה להם. אז אם אתם תוהים אם הפטיש שלכם הוא משהו שצריך להתבייש בו – התשובה היא לא. יש לחגוג את כל הפטישים!

נערות ליווי: הנערות ליווי המקצועיים לכל אירוע

נערות ליווי: הנערות ליווי המקצועיים לכל אירוע

נערות ליווי הן בנות לוויה מקצועיות שיכולות לספק חוויה מרתקת ונעימה לאדם המחפש חוויה מהנה. בין אם מדובר…

אילת – המקום שבו ההרים פוגשים את הים

אילת – המקום שבו ההרים פוגשים את הים

ברוכים הבאים לאילת, העיר הדרומית ביותר בישראל, השוכנת לחופי הים האדום. אילת מציעה שילוב ייחודי של חופים חוליים,…

טיפים לסקס לסיפוק טוב יותר: כל מה שאתה צריך לדעת

טיפים לסקס לסיפוק טוב יותר: כל מה שאתה צריך לדעת

להפיק את המרב מהזמן שלך בין הסדינים זה משהו שכולנו שואפים אליו. עם הידע הנכון, הגישה הנכונה והכלים…