פיינאפל גירל > סיפורי סקס > למידה על מין חשובה

למידה על מין חשובה

למידה על מין חשובה – לא רק להנאתנו אלא גם לבריאותנו ולרווחתנו. מידע מדויק על מין יכול לשמור עלינו ועל בנות הזוג שלנו, לעזור לנו לנווט הסכמה ואינטימיות, ולבנות מערכות יחסים חזקות יותר.

לא משנה מה המטרות שלך, יש שפע של משאבים מועילים זמינים כדי לחנך את עצמנו על מין. הנה רק כמה:

סרטים –סרטים תיעודיים וסרטי מיינסטרים יכולים לספק תובנות לגבי צורות שונות של ביטוי מיני תוך הצעת חוויה ייחודית ומבדרת. וכמובן יש גם את סרטי הפורנו, אך יש לזכור כי אלו עשויים ליצור רושם מוטעה. 
ספרים –  יש לנו גישה למגוון עצום של ספרים על מין והתנהגות מינית. בין אם אתם מחפשים עצות שלב אחר שלב על טכניקה מינית מסוימת או מדריך מקיף לספרות ארוטית, אין ספק שתמצאו משהו שיעורר את העניין שלכם.

מחקר אקדמי – חינוך מיני בבית הספר לרוב אינו מכסה נושאים חשובים כגון בריאות מינית, הנאה, הסכמה וזהות מגדרית. כדי להשלים את הפער, זה יכול להיות מועיל ללמוד ממקורות מבוססי מחקר כדי לקבל הבנה מבוססת ראיות של נושאים אלה. 

בלוגים ופודקאסטים של סקס –  בלוגים ופודקאסטים של סקס הם משאבים נהדרים לחקר זהות מגדרית, בריאות מינית וגישות שונות להסכמה, בין נושאים רבים אחרים.
נערות ליווי – לימודים נכונים הם לא רק תאוריה, הם משלבים גם תרגול. נערות ליווי יכולות למלא את שני התפקידים. הן יכולות ללמד גם את התאוריה, הרי יש להן ניסיון רב, וגם לאפשר לתרגל בסביבה נעימה.

לא משנה מה מטרת הלמידה שלך, יש הרבה משאבים זמינים כדי לחנך את עצמך על מין. חמש את עצמך בידע במקום להסתמך על מיתוס או שמועה – ללמוד על סקס יהיה זמן מושקע היטב. אם יש לך צורך לתרגל עם נערות ליווי, למזלך הן זמינות וניתן למצוא בחורות עם ראש פתוח וגוף מושלם. למשל תוכל למצוא באתר אול סקס נערות שוות.

נערות ליווי: הנערות ליווי המקצועיים לכל אירוע

נערות ליווי: הנערות ליווי המקצועיים לכל אירוע

נערות ליווי הן בנות לוויה מקצועיות שיכולות לספק חוויה מרתקת ונעימה לאדם המחפש חוויה מהנה. בין אם מדובר באירוע אישי או אירוע עסקי, ליווי יכול להביא קסם, יופי…

אילת – המקום שבו ההרים פוגשים את הים

אילת – המקום שבו ההרים פוגשים את הים

ברוכים הבאים לאילת, העיר הדרומית ביותר בישראל, השוכנת לחופי הים האדום. אילת מציעה שילוב ייחודי של חופים חוליים, מים צלולים ונוף הררי מדהים. הוא הוכר כאחד מיעדי החוף…

טיפים לסקס לסיפוק טוב יותר: כל מה שאתה צריך לדעת

טיפים לסקס לסיפוק טוב יותר: כל מה שאתה צריך לדעת

להפיק את המרב מהזמן שלך בין הסדינים זה משהו שכולנו שואפים אליו. עם הידע הנכון, הגישה הנכונה והכלים הנכונים, אתם יכולים להפוך את עשיית האהבה לקסומה. להלן עצות…