פיינאפל גירל > סיפורי סקס > ללמד גברים על חשיבות ההסכמה ביחסים מיניים

ללמד גברים על חשיבות ההסכמה ביחסים מיניים

ככל שקמפיינים ממוקדים לקידום שוויון מגדרי ברחבי העולם זוכים להצלחה רבה יותר, הנושאים של הסכמה מינית ויחס הוגן לנשים נותרו בעלי חשיבות קריטית. בישראל, קמפיין "לא פירושו לא" הנתמך על ידי הממשלה מדגיש את הדרכים שבהן דינמיקת כוח לא שוויונית בין גברים לנשים מובילה להתנהגויות כופות ולא בהסכמה. למרות השפעת הקמפיין, היקף התפוצה שלו מוגבל, וגברים בישראל עדיין מפגרים מאחור בהבנת חשיבות ההסכמה ביחסי מין.

גם כאשר מדובר בבילוי עם נערות ליווי בתל אביב והמרכז, עדיין חשוב לנהוג בצורה מכובדת ולעשות הכל בהסכמה. היתרון של נערות ליווי בהקשר הזה, או שניתן לחוות איתן חוויות המדמות יחסי מין שאינם בהסכמה, כמו למשל פנטזיית אונס. אך חשוב להדגיש כי גם זה מתבצע בהסכמה ותיאום בין נערת הליווי לבין הגבר המבלה איתה.

כדי לצמצם מקרים של ניצול נשים, וגרוע מכך, גברים צריכים להיות משכילים יותר לגבי המשמעות של הסכמה. הסכמה היא מושג בעל ערך ומעצים מטבעו; כאשר ניתן, זה מבטיח כי שני הצדדים מאושרים הדדית ומסופקים במערכת יחסים מינית. יש לתת לנשים את ההזדמנות לקבל החלטות בעצמן וללמד גברים שיש לכבד החלטות אלה (או היעדרן).

עבור גברים, הסכמה היא לא משהו שנעשה אלא דיאלוג מתמשך. בקשת רשות בכל שלב בדרך, כבוד וכיבוד צרכיו של אדם אחר צריכים תמיד להיות המוקד. למידה על האוטונומיה הגופנית של אנשים אחרים היא מרכיב מכריע במערכות יחסים מיניות בריאות – ולמרבה הצער, היא חסרה ברבים מהם.

המפתח להצלחה הוא חינוך. ברגע שגברים, ונשים, יתחילו להבין את ההשלכות של התנהגות שאינה בהסכמה, הצעד לקראת שינוי יהיה הרבה יותר קל. ניתן לעשות זאת במגוון דרכים, החל מקיום סדנאות להצגת הרעיון, ועד פשוט לנהל שיחות עליו. הגיע הזמן להתרחק מתפיסות מיושנות ושקריות של גבריות שמעניקות עדיפות לשליטה ודומיננטיות ולהבין שהסכמה היא שפת הכבוד.

בישראל, הממשלה הכירה בחשיבותם של ערכים אלה ויישמה קמפיינים לקידום רעיון ההסכמה בגבולותיה. בעזרתם, יחד עם יותר חינוך והפצת מודעות, אולי יהיה עתיד שבו הערך של הסכמה הדדית הוא אוניברסלי. על גברים ונשים כאחד מוטלת האחריות להבטיח שיחסי המין יהיו בריאים ומוסכמים – זה מתחיל בידע, בהבנה ומעל לכל, בכבוד.

נערות ליווי: הנערות ליווי המקצועיים לכל אירוע

נערות ליווי: הנערות ליווי המקצועיים לכל אירוע

נערות ליווי הן בנות לוויה מקצועיות שיכולות לספק חוויה מרתקת ונעימה לאדם המחפש חוויה מהנה. בין אם מדובר באירוע אישי או אירוע עסקי, ליווי יכול להביא קסם, יופי ותחושת מעמד לכל מצב. כאשר מחפשים את הליווי הנכון…

אילת – המקום שבו ההרים פוגשים את הים

אילת – המקום שבו ההרים פוגשים את הים

ברוכים הבאים לאילת, העיר הדרומית ביותר בישראל, השוכנת לחופי הים האדום. אילת מציעה שילוב ייחודי של חופים חוליים, מים צלולים ונוף הררי מדהים. הוא הוכר כאחד מיעדי החוף היפים והאקזוטיים ביותר בעולם, מה שהופך אותו למקום נופש…

טיפים לסקס לסיפוק טוב יותר: כל מה שאתה צריך לדעת

טיפים לסקס לסיפוק טוב יותר: כל מה שאתה צריך לדעת

להפיק את המרב מהזמן שלך בין הסדינים זה משהו שכולנו שואפים אליו. עם הידע הנכון, הגישה הנכונה והכלים הנכונים, אתם יכולים להפוך את עשיית האהבה לקסומה. להלן עצות המין המובילות שלנו שיעזרו לך להשיג סיפוק טוב יותר…