פיינאפל גירל > סיפורי סקס > הוויברטור של השותפה שלי

הוויברטור של השותפה שלי

איך יכולתי לעמוד בפני משהו כל כך מפתה?

ביפ! ביפ!

צופר מכונית נשמע מהכביש מול הדירה שלנו.

"היי סטייסי! הנסיעה שלך כאן!" צעקתי מהמקום שלי על הספה.

"באה…!" שמעתי את קולה מהדהד במסדרון.

כמה רגעים לאחר מכן היא יצאה, מתקשה ללכת תחת משקל התיקים הרבים שלה.

"חכי מותק. אני אפתח לך את הדלת," אמרתי וקפצתי מהספה בעודי מנסה לא לצחוק.

היא חלפה על פניי ונעצרה ממש מחוץ לדלת.

"תודה רבה, ג'ן. סוף שבוע נעים! אני אראה אותך ביום שני".

חייכתי אליה כשהיא התנודדה מצד לצד.

"אל דאגה, מאמי. אני בטוחה שתהני מסוף השבוע שלך. אני אראה אותך ביום שני".

סגרתי אחריה את הדלת כשהיא הסתובבה והתרחקה וחזרתי למושבי על הספה.

הצצתי בין הווילונות, התבוננתי בחבר שלה ריי נאבק לתקוע את הר המטען שלה בתא המטען של המכונית הקטנה שלו.

אחרי כמה דקות הוא הצליח והם עזבו מיד.

המשכתי לראות את הטלוויזיה עוד עשר דקות. בדקתי את השעון. הגיע הזמן. סוף השבוע שלי לבד התחיל עכשיו! קמתי ומתחתי את זרועותיי מעל ראשי, סובבתי בעדינות את כתפיי ונענעתי את ראשי מצד לצד.

"בוא נעשה את זה!" קראתי לדירה הריקה.

חציתי את חדר הסלון באיטיות, הורדתי את בגדיי בעודי מתקדמת לעבר המטבח. כשהגעתי למקרר כבר הייתי עירומה, חוץ מזוג תחתוני כותנה לבנים. הם עזבו את גופי מיד ופגעו ברצפה כשפתחתי בקלות את דלת המקרר.

תוך רגעים הוצאתי בקבוק יין, שחררתי את הפקק ומזגתי לעצמי כמות נדיבה.

לגמתי לגימה ארוכה בעודי מתפעלת מההשתקפות שלי בחלון המטבח. תראו, אני לא מתכוונת להתרברב אבל אני נראת טוב. אני בת 21 עם שיער בלונדיני ארוך ועיניים ירוקות בהירות. יש לי גוף אתלטי וצעיר עם מותניים צרים וירכיים מעט רחבות יותר. השדיים שלי גדולים וזקופים, עם פטמות קטנות וכהות. אני שומרת על מראה פות מושלם בין רגליי כשרק משולש קטן של שערות כהות קצוצות מעטרות את הכוס שלי.

מזגתי לעצמי עוד כוס אחת ואז טיילתי בדירה שלנו, נהנית מהתחושה של להיות עירומה לגמרי. כשהגעתי לשירותים, הדלקתי את המקלחת והנחתי את בקבוק היין ליידי. ברגע שהמים הגיעו לטמפרטורה מתאימה נכנסתי פנימה.

המים הרגישו מדהימים כשהם פגשו את גופי ומילאו אותי בחום. בין רגליי הרגשתי חום גדול עוד יותר מתחיל לגדול כשהליטוף החם של המים פעלו בד בבד עם היין ששתיתי קודם.

ידי הפנויה התחילה בעבודה, נוגעת בעדינות בפטמותיי לפני שעשתה את דרכה אל בין רגליי. כף ידי שרטה את המשולש הדוקרני בכוס שלי ואז את הדגדגן שלי, וגרמה לי לפלוט גניחה נמוכה של סיפוק. פיסקתי את רגליי עוד יותר והתחלתי ללטף את שני צדי הכוס שלי, מעסה בעדינות את קפלי השפתיים החיצוניות שלי. אצבעותיי רקדו סביב הדגדגן שלי לפני שחזרו למטה כדי לגעת בפתח החריץ שלי. זה הרגיש מדהים ונדרשה כל השליטה העצמית שלי כדי לא לטמון את שתי אצבעות בתוכי באותו רגע. אבל היו לי תוכניות גדולות יותר. יכולתי לאונן במקלחת בכל יום בשבוע. אבל היום יכולתי לאונן בכל מקום שרציתי. הסלון? אולי שולחן האוכל? או אולי האי במטבח? עוד לא החלטתי.

כיביתי את המים ויצאתי מהמקלחת. הבד הרך של המגבת הרגיש מדהים, גרם למכות חשמל קטנות בכל גופי בזמן שניגבתי את עצמי.

הפלתי את המגבת על הרצפה ומזגתי לעצמי עוד יין לפני שצעדתי למסדרון. עצרתי כשראיתי שדלת חדר השינה של סטייסי פתוחה.

"אני צריכה לסגור אותה," חשבתי. אבל מצאתי את עצמי משתהה כשעמדתי בכניסה לחדרה. אני באמת צריכה לסגור את הדלת. . . אבל מה יקרה אם רק אסתכל מה יש לה שם במהירות?

גרנו יחד כבר חצי שנה והפכנו לחברים בזמן הזה. אם כי למען האמת, עדיין לא ידעתי כל כך הרבה על סטייסי.

סיבוב מהיר לא יזיק. . . בטח…

נכנסתי לחדר בהיסוס, מניחה בזהירות את הבקבוק וכוס היין שלי על השידה שלה. צעדתי כמה צעדים לפני שעצרתי בהיסוס. הסתכלתי סביב החדר ותהיתי איפה להסתכל קודם. עיניי התמקמו על השידה שליד המיטה. ניגשתי ופתחתי את המגירה העליונה. היה שם תוהו ובוהו.

חיטטתי באוסף התכשיטים, החפצים וכל כבל טעינה שאי פעם היה ברשותה, אבל לא מצאתי שום דבר מעניין במיוחד. מצאתי כמה כרטיסי יום הולדת ממשפחתה והחבר שלה, אבל כולם היו ללא אירועים. המגירה הבאה למטה הייתה מלאה בגרביים והמגירה השלישית הייתה מלאה בתחתונים. חיפשתי בתחתונים אבל לא מצאתי שום דבר מרגש במיוחד.

באכזבה סגרתי את המגירות. ואז עלתה בי מחשבה ופתחתי מחדש את המגירה התחתונה.

"ואוו!" התנשפתי כשהנחתי את המגירה לידי.

בחלל שמתחתיה ישבה קופסה מלבנית ועליה תמונה של ויברטור ארנב ענק ומפחיד!

בידיים רועדות הרמתי את הקופסה ובחנתי את האריזה. זה היה דגם שחור עם ראש שנראה כמו בולבול עבה בקצה אחד וזוג אוזני ארנב רכות באמצע. זיהיתי את המותג ואת הדגם. ואוו, השתוקקתי לדגם הזה רק לפני כמה חודשים, אבל זה היה יקר קצת בשבילי.

כמעט בטראנס פתחתי את הלשונית על הקופסה והחלקתי את אריזת הפלסטיק מתוך הקופסה. הנה הוא היה, נח בנוחות בתוך המיכל המעוצב להפליא. ויברטור הארנב של השותפה שלי. יצירת המופת הזו הייתה בתוך שותפתי לבית סטייסי כנראה אינספור פעמים. אלוהים יודע כמה אורגזמות פנטסטיות היו לה בזכות הדבר הקטן גדול הזה.

התיישבתי על המיטה שלה, עדיין בוהה בוויברטור. חשבתי אם לגעת בו? אבל אם אגע בזה, למה זה יוביל? הלחות בין רגליי רק גברה ככל שביליתי זמן רב יותר בחדרה. אם הייתי מרימה את הוויברטור כנראה שלא הייתי מצליחה להניח אותו. עדיין החזקתי את המיכל, הנפתי את רגליי על המיטה.

כמו שבנות רבות אוהבות לעשות, סטייסי קישטה את מיטתה במספר מוגזם של כריות. ניצלתי זאת ונשענתי ביניהן, נהנית מהבד הרך על עורי העירום. פישקתי את רגליי, הפניתי את הכוס שלי לתקרה והרגשתי ריגוש עובר בגופי. לא האמנתי שאני שוכבת עירומה על המיטה של השותפה שלי.

בידיים רועדות הוצאתי את הוויברטור השחור ממעטפת הפלסטיק שלו. פני השטח של הסיליקון הרגישו כל כך רכים וקטיפתיים שנאלצתי להעביר אותם על גופי. ליטפתי את הפלא השחור שבין שדיי ואז המשכתי איתנו כלפי מעלה, מקיף כל פטמה עד שהן היו נוקשות כמו שני כדורים קטנים.

התבוננתי בשדיי עולים ויורדים בהתמדה כשנשימתי נעשית כבדה מתאווה. ואז העיניים שלי ירדו אל הוויברטור. זה נראה כל כך מושלם. כל כך רציתי את זה בכוס שלי. אבל זה היה הוויברטור של סטייסי וידעתי שזה יהיה לא נכון להשתמש בו. אם היא תדע שאני עושה את זה, מודעת לעובדה שחלקנו זין…

היססתי לרגע ואז הורדתי לאט את הראש העגול כדי ללטף את שפתיי הרכות. הם נפרדו ונפתחו לחיבוק חם. אנחה נמלטה מפי הפתוח כשהרטטים העדינים החלו לחולל פלאים. התבוננתי בתימהון בויברטור השחור הזה צועד מעלה ומטה לאורך החריץ שלי, מצפה את עצמו בלחות הרבה שלי. גנחתי גניחה נמוכה כשהוא עצר על הדגדגן שלי לפני שהמשיך לכיוון חור התחת שלי.

הנחיתי את ראש הבולבול שלו אל חור הכוס הרטוב שלי ועצרתי לרגע. סטייסי ואני עמדנו לחלוק זין. לא הייתה דרך חזרה עכשיו.

בלחיצה למטה, הוויברטור נכנס אליי בתנועה אחת קלה. כשהוא נעצר הוא היה קבור הכי עמוק שיכול היה להיוץ, שתי אוזני הארנב הקטנות שלו ליטפו בעדינות את שני צדי הדגדגן שלי.

המוח שלי כבר לא היה מסוגל לתפקד בשלב זה. קימרתי את ראשי לאחור ועצמתי את עיניי, מנסה בכל כוחי להנות מהאורגזמה שלי. התמהממתי  עוד דקה, מעכבת את התחושות הנפלאות שתקפו את גופי. אם הרמה הקודמת הייתה מדהימה, מצב הרטט המוגבר שלח אותי מעבר לקצה. הפה שלי נפתח וצרחתי בטירוף, מודה לכל אלוהי העולם. גבי מקושת, עיניי התגלגלו חזרה אל ראשי ורגליי הוטחו זו בזו, לוכדות את הוויברטור בעוד ירכיי מזמזמות בפראות.

בסופו של דבר הצלחתי שלא לצעוק, אבל הפה שלי נשאר פתוח כשגל אחר גל אורגזמי הציף את הכוס שלי. הרגשתי התפרצות רטובה בין רגליי כשהגל האחרון היכה וידעתי שאשטוף את הסדינים של סטייסי לפני שהיא תחזור הביתה. לבסוף האורגזמות שלי נפסקו וניסיתי להבין איך לכבות את הצעצוע כשהרטטים העמיסו על הכוס הרגיש שלי עכשיו.

כשהויברטור כבוי, נשכבתי על הצד, מתנשפת כאילו הרגע רצתי מרתון. זיעה נטפה ממצחי וחזי התכווץ כששאפתי עמוקות. שכבתי שם עוד חמש דקות, עד שלבסוף התאוששתי מהאוננות המטורפת שלי. באנחה קולנית הוצאתי את החבר החדש שלי מבין רגליי והחזקתי אותו כמה סנטימטרים מפניי.

"ובכן, ידידי, אתה ואני עומדים בפני סוף שבוע ארוך ומהנה מאוד …!" אמרתי בחיוך.

נערות ליווי: הנערות ליווי המקצועיים לכל אירוע

נערות ליווי: הנערות ליווי המקצועיים לכל אירוע

נערות ליווי הן בנות לוויה מקצועיות שיכולות לספק חוויה מרתקת ונעימה לאדם המחפש חוויה מהנה. בין אם מדובר באירוע אישי או אירוע עסקי, ליווי יכול להביא קסם, יופי ותחושת מעמד לכל מצב. כאשר מחפשים את הליווי הנכון לאירוע…

אילת – המקום שבו ההרים פוגשים את הים

אילת – המקום שבו ההרים פוגשים את הים

ברוכים הבאים לאילת, העיר הדרומית ביותר בישראל, השוכנת לחופי הים האדום. אילת מציעה שילוב ייחודי של חופים חוליים, מים צלולים ונוף הררי מדהים. הוא הוכר כאחד מיעדי החוף היפים והאקזוטיים ביותר בעולם, מה שהופך אותו למקום נופש פופולרי…

טיפים לסקס לסיפוק טוב יותר: כל מה שאתה צריך לדעת

טיפים לסקס לסיפוק טוב יותר: כל מה שאתה צריך לדעת

להפיק את המרב מהזמן שלך בין הסדינים זה משהו שכולנו שואפים אליו. עם הידע הנכון, הגישה הנכונה והכלים הנכונים, אתם יכולים להפוך את עשיית האהבה לקסומה. להלן עצות המין המובילות שלנו שיעזרו לך להשיג סיפוק טוב יותר בחיי…