פיינאפל גירל > סיפורי סקס > בוקר מלא בתשוקה

בוקר מלא בתשוקה

שמש הבוקר המוקדמת זרחה מבעד לחלון חדר השינה והעירה את שניהם מתרדמתם השלווה. היא התגלגלה על צדה, שערה החום נשפך על הכרית כמו גלים באוקיינוס. הוא הקיף אותה בזרועו, שפתיו שרטו קלות את צווארה בקריאת השכמה עדינה. ידו החלה לשוטט באיטיות במורד גופה, שולחות צמרמורת של הנאה בכל גופה.

הוא התקרב, מחבק את גופה בחוזקה כשנשימותיו היציבות מדגדגות את אוזנה. היא גנחה בתגובה, רגליה כבר החלו לרעוד בציפייה. זרועו החליקה עוד יותר למטה, ונכרכה סביב מותניה ומשכה אותה קרוב יותר אליו. אצבעותיו בחנו באיטיות את קימוריה, מפיקות נשיפה נרגשת משפתיה.

נשיקותיו נעשו נלהבות יותר, יד אחת מושכת אותה אליו והשנייה מתגרה בירכיה הפנימיות. היא הגיבה במהירות, זעקות העונג שלה כבר לא היו עמומות שפתיו נעו על צווארה, על כתפיה ועל שדיה. נשימתה נעשתה מהירה, ההנאה ירדה כמו מקלחת קיץ, וגופה רעד מכל תנועה.

האינטנסיביות הלכה והתגברה , והיא רק הלכה והצטברה בגוף עם כל תנועה. ידיו המשיכו להחליק נמוך יותר, ולבסוף הגיעו לכוס שלה ושלחו דרגו גלים של עונג. קצות אצבעותיו עוררו רגשות שמעולם לא הרגישה קודם לכן – רגשות שהקשו עוד יותר לשלוט בקריאות העונג שלה.

הוא המשיך, פיו מנשק את צווארה ואצבעותיו חוקרות את גופה. בסתר ליבה היא ייחלה שזה יימשך לנצח, אבל בסופו של דבר גופה נכנע לאושר ואורגזמה עזה השתחררה ממנה. 

היא התגלגלה על גבה, נושמת בכבדות ועדיין לא מאמינה למה שקרה. הוא כרך את זרועותיו סביבה, מחייך כשהיא נשענת על חזהו. יחד הם שכבו שם, נהנים מהרגע ומההנאה שזה עתה חוו.  גם הוא הרגיש תשוקה וסיפוק רב, ממש כפי שמרגישים בעת בילוי עם נערות ליווי

נערות ליווי: הנערות ליווי המקצועיים לכל אירוע

נערות ליווי: הנערות ליווי המקצועיים לכל אירוע

נערות ליווי הן בנות לוויה מקצועיות שיכולות לספק חוויה מרתקת ונעימה לאדם המחפש חוויה מהנה. בין…

אילת – המקום שבו ההרים פוגשים את הים

אילת – המקום שבו ההרים פוגשים את הים

ברוכים הבאים לאילת, העיר הדרומית ביותר בישראל, השוכנת לחופי הים האדום. אילת מציעה שילוב ייחודי של…

טיפים לסקס לסיפוק טוב יותר: כל מה שאתה צריך לדעת

טיפים לסקס לסיפוק טוב יותר: כל מה שאתה צריך לדעת

להפיק את המרב מהזמן שלך בין הסדינים זה משהו שכולנו שואפים אליו. עם הידע הנכון, הגישה…